Yatağan X Ray cihazı

X-ray cihazlarında Dünya markası olan Guard Spirit Cihazlarının Türkiye’deki tek distribütörü olan firmamız Boyut güvenlik teknolojileri, ülke genelinde tüm noktalarda X Ray cihazlarının satışı, montajı ve bakım olanaklarını sağlamaktadır . Yatağan X Ray Cihazı taleplerini yoğun şekilde alan firmamız, stoklarında bulunan X Ray Cihazı ile hemen teslim olanağına sahip tek firmadır.

X Ray cihazlarını satın almanın yanı sıra x ray kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

X-ray cihazlarımız ISO,CE belgelerine sahip olup, üstün performanslı 10 yıl yedek parça garantilidir. Üstün kaliteli ve uzun ömürlü cihazlarımız Boyut güvenlik teknolojileri güvencesi altındadır.

Adana x-ray
Yatağan x ray cihazları
Adana x-ray cihazlari
Yatağan x-ray cihazları

Guard Spirit Yatağan X Ray Cihazı, Kapı Metal dedektörü, El dedektörü ve Araç altı arama sistemlerinde üretim yapabilen Dünyanın en büyük tesislerinden biridir. Dünyada bu alanda güvenlik sistemleri ürünlerini tek marka ve tesis altında üreten yegane markadır. Türkiye’de tek distribütörü Boyut Güvenlik olarak yoğun bir şekilde Türkiye’de talebi olan Guard Spirit ürünlerini her noktaya en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Guard Spirit Yatağan X Ray cihazı ve diğer güvenlik sistemleri tüm ürünler uluslararası üretim ve kalite yetki belgesine sahip ürünlerdir. Tüm Guard Spirit X Ray cihazı, Kapı dedektörleri ve güvenlik sistemleri cihazları ayrıca Boyut güvenlik teknolojileri güvencesi ve garantisi altındadır.

Yatağan X ray cihazları siparişlerinizi iletişim bölümünden yada ürün talep formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Yatağan X ray cihazları firmaları olarak bugüne kadar Havaalanları, İstanbul ticaret odası, İett garajı (beyoğlu tünel), Aydın Üniversitesi, Ramada Hotel, Dap yapı, Turkcell, Titanic Business Hotel, Emniyet genel müdürlüğü, Adalet bakanlığı, İçişleri bakanlığı gibi referanslara sahiptir. Daha fazla ürün teslimi ve montajı yaptığımız referanslarımızı sayfanın üst kısmındaki bölümden görebilirsiniz.

Guard Spirit X-Ray Cihazları teknik özellerini buradan inceleyebilirsiniz. X-Ray cihazı fiyatları ve teknik özellikleri ile daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan iletişim kanalları satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. X Ray Cihazları Dışında, Kapı Dedektörleri, El dedektörleri, Akordiyon bariyer, Telsiz kiralama üzerine de talepleriniz olursa lütfen bize ulaşınız.

[products_slider picture_size=”fixed” cat_slug=”x-ray-modelleri” number_posts=”3″ carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”no” columns=”3″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_price=”yes” show_buttons=”yes” class=”” id=””]

İlgili aramalar:  Yatağan X-Ray Cihazları, Yatağan X Ray Cihazları firmaları, Yatağan XRay Cihazı, Yatağan XRay Cihazları firması, Yatağan X Ray Cihazları servis, Yatağan XRay Cihazları fiyatları, Yatağan X-Ray, Yatağan X-Ray şirketleri, Yatağan X-Ray Cihazları kurulumu, Yatağan xray cihazları, Yatağan x-ray firmaları, Yatağan xray firmaları