X ray cihazları, belirli bir yerin güven ve huzurunun korunması için kullanılmaktadır. Basit bir işleyişe sahip olan bu cihazların yazılımı ve kodlamaları bir o kadar komplike olmaktadır. Satın alınan firmanın özverisi, profesyonelliği ve satış sonrası desteği, cihazdan maksimum hizmeti almanız için gerekli bir unsurdur. Cihazın kurulumu sonrası verilen teknik destek, cihazın uzun yıllar kullanılabilmesi için şarttır.

X ray cihazları genellikle giriş ve çıkış kapılarında bulunur. Aldığı tüm verileri birkaç saniye içerisinde inceleyerek tehlike arz eden bir sorun olup olmadığını saptar. Yapılması gereken ve size önceden bildirilen sürelerde cihazın bakım ve onarımı yapılmalıdır. Yazılımların belirli zamanlarda güncellenmesi daha iyi ve hızlı hizmet sunulabilmesi için önemlidir. Geçmiş yazılım ve kodlamaların kullanılması, eski yedek parçaların kullanılması cihazın verimini düşürecektir. Birkaç saniye içerisinde işlenmekte olan verinin hızı artarak çalışma hızınızı düşürecektir. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına, satın alınan kurumla irtibat halinde kalınması gereklidir. Guardsprit Türkiye’nin tüm illerine cihaz teslim ve teslim sonrası teknik hizmeti sunmaktadır. Alanında öncü firma olarak çok yönlülük ve inovasyon prensibiyle hareket etmektedir. Herhangi bir x ray güvenlik cihazı arızasında tarafımıza ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Birçok havaalanında bizim üretmiş olduğumuz markamız mevcuttur. Hem ülkemizde hem de birden çok ülkede guard spirit x ray cihazları tercih edilmektedir. Firmamız bir dünya markası haline gelmektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu cihazlar günümüzde çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, iş yerleri, lüks evler, havalimanları gibi yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. 3 ana parçadan oluşan cihazı eğitimini almış kişilerin kullanması gereklidir. Büyük bir dikkat gerektiren bu işi alanında uzman güvenlik görevlileri yapmalıdır. Organik ve organik olmayan maddeleri tespit ederek sınıflandırma yapar. 2 ve 3 boyutlu, gelişmiş çözünürlükte monitöre yansıtır. Çeşitli boyutlardaki bagajların içine x ışını salınımı olmasıyla tehlikeli objeler saptanır. Tüm bu işleyiş rutininin bozulmaması ve maksimum verimin elde edilebilmesi için yedek parçaların çalışır durumda olması gerekmektedir. Alanında öncü olan firmamız tüm bu sorumların hepsinde derhal müdahale ederek sorunu çözmektedir.