xray kiralama hizmeti

X-Ray Cihazı Kiralama

Güvenlik Sistemlerinde üstün marka, kalite belgeli Guard Spirit X-Ray cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre x-ray kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

X-Ray Cihazı Kiralama Alanları Nerelerdir ?

Boyut Güvenlik Teknolojileri ile Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşları, özel işletmeler, şirketler, belediyeler, üniversiteler, havaalanları gibi bir çok mecrada Guard Spirit X-Ray cihazları kullanılmaktadır. X-Ray kiralama için genellikle proje bazlı kiralamalar yapılmaktadır. Fuarlar, Konserler, Festivaller, Toplantılar, Spor etkinlikleri vb. gibi toplu katılımın olduğu durumlarda x-ray kiralama ihtiyacı devreye girebilmektedir.

X-Ray Cihazı Kiralama Süresi Ne Kadardır?

Guard Spirit X-Ray cihazı kiralama süresi için belirli bir kısıtlama söz konusu değildir. Projenize en uygun takvimlerde bizden x-ray kiralama hizmeti alabilirsiniz.

X-Ray kiralama fiyatları ne kadardır?

X-ray kiralama fiyatları için buradan net bir fiyat belirtilememektedir. İletişim bölümünden bize projeniz hakkında paylaşımda bulunmanız durumunda size en uygun x ray kiralama fiyatlarını çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

İSTANBUL MERKEZ OFİSİ Kağıthane Cad. Sevilen Sok. Boyut Plaza No:58 Kağıthane - İSTANBUL ANKARA BÖLGE OFİSİ Oğuzlar Mah. İlhami Soysal Sok. No:8 Balgat Çankaya - ANKARA TELEFON (İST.) 0212 320 9174 TELEFON (ANK.) 0312 285 8684 E-POSTA (İST.) info@boyutguvenlik.com.tr E-POSTA (ANK.) ankara@boyutguvenlik.com.tr