Unit UTi165K Temassız Ateş Ölçer Termal Kamera son dönemdeki artan sağlık önlemlerini destekleyici teknolojiye sahiptir. Kızılötesi özelliği sayesinde canlıların vücut ısısını algılayarak sensörler aracılığıyla sinyal verir. Topluluğun yoğun olduğu alanlarda kullanılmasıyla olası bir salgın riskinin önüne geçer. Salgın hastalıkların birçoğunun en önemli belirtisi yüksek ateştir. TERMAL ISI DEDEKTÖRÜ BYT-TE-HS165K ile temas olmadan vücut ısı derecesi saptanır. 30 °C ila 45 °C sıcaklık ölçüm aralık hassasiyeti bulunur. Üstün teknolojisi sayesinde ± 0.5 standart hata payıyla vücut ısısını en doğru şekilde algılar. Bu da yanılma oranını asgariye indirerek oluşacak toplum riskini minimize eder.

Boyut Termal Kamera

Yazılım analizleriyle donatılmış termal ısı dedektörü, eş zamanlı görüntü aktarım sağlamaktadır. Bilgisayara sentezlenebilen gerçek zamanlı görüntü aktarımıyla kişiler anlık belirlenir. Böylelikle zaman aksaklıklarının, geç müdahalenin önüne geçilir. BYT-TE-HS165K model termal ısı dedektörlerinin 2.8 TFT ekran boyutu bulunur. Micro SD kart depolama biriminde binlerce görüntü muhafaza edilerek yüksek çözünürlüklü olarak izlenebilir. İhtiyaç duyulması halinde micro SD kartta mevcut görseller bellekten indirilebilir. Gözden kaçan değerlerin yeniden kontrol edilebilmesine olanak sunar.

sabitlenebilir termal kamera

2.2 kilogram olan sabit ağırlığı sayesinde elde ya da tripod yardımıyla kolayca kullanılabilir. 5 saat içerisinde şarj edilerek, 6 saat aktif şekilde işlem yapılabilmektedir. Termal ısı dedektörleriyle giriş ve çıkış noktalarında, ilgili personellerce birkaç saniye içerisinde vücut sıcaklığı algılanır.

ÜRÜN TALEP FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz