Sahne Bariyeri Kiralama

Sahne Bariyeri Kiralama

Sahne Bariyeri Kiralama Boyut Güvenlik Sistemleri Türkiye’nin her noktasında aktivite, sahne sanatları, konserler gibi toplu gösterim ve insan kalabalığının olduğu gösterilerde Sahne Bariyeri Kiralama hizmeti vermektedir.

Sahne bariyerleri için dilerseniz şerit bariyerler yada akordiyon bariyer tipleri kullanılabilir. Bariyerler Sahne üstünde gayet modern görüntüsü ile sahnenizle uyum içinde bulunmaktadırlar. Renk seçenekleri olduğu gibi dilediğiniz adette Sahne Bariyeri Kiralama yapabilirsiniz.

Sahne Bariyeri Kiralama Fiyatları

Sahne bariyeri kiralama fiyatları adet ve kiralama süresine göre değişmektedir. Sizlere fiyat bakımından net bir bilgi verebilmemiz için lütfen satış destek birimimizle proje detaylarını paylaşınız.

İSTANBUL MERKEZ OFİSİ Kağıthane Cad. Sevilen Sok. Boyut Plaza No:58 Kağıthane - İSTANBUL ANKARA BÖLGE OFİSİ Oğuzlar Mah. İlhami Soysal Sok. No:8 Balgat Çankaya - ANKARA TELEFON (İST.) 0212 320 9174 TELEFON (ANK.) 0312 285 8684 E-POSTA (İST.) info@boyutguvenlik.com.tr E-POSTA (ANK.) ankara@boyutguvenlik.com.tr