Balıkesirde düzenlenen zeytinli rock festivalinde Guard spirit x ray cihazları tercih edilmiştir. Rock müzik dev organizasyonlarından biri olan zeytinlik rock festivali organizasyonuna teşekkür ederiz.

24.25.26.27.28 Ağustos tarihlerinde balıkesirde düzenlenen organizasyonda güvenlik sistemleri cihazları olan x ray cihazı ve kapı dedektörleri firmamız guard spirit tarafından sağlanmış olup kurulumları tarafımızdan yapılmıştır. Ülkemizde bir çok organizasyonda güvenlik amacı ile firmamızın ürünleri, cihazları tercih edilmektedir. X-ray cihazlarında Türkiye’nin her noktasına kiralama ve satışını yapan firmamız ülkemizde tek distribütör firma olmasından dolayı fiyat avantajları ile de ön plana çıkmaktadır.

Uzman teknisyenler eşliğinde x ray cihazların taşınması, kurulup sökülmesi tamamen kendi araç ve personellerimiz ile gerçekleşmektedir. Zeytinli Rock Festivali gibi bir çok organizasyon, açılış, tören gibi aktılımlarda firmamızı tercih eden şirketlere, kurumlara, firmalara teşekkür ederiz.