Tesislerin, binaların ve insan kalabalığının oluştuğu alanların korunması, denetlenmesi için bir çok yöntem mevcuttur. X Ray Cihazı İle Güvenlik Sağlamak da bu önlemlerden biridir. Günümüzde artık çok yaygın olan x ray cihazı kullanımı çok büyük tesilerden orta ölçekteki işletmelere kadar tercih edilmektedir.

X Ray Cihazı ile Üstün Güvenlik Tedbirleri

X ray cihazlarının amacı kapalı çanta, koli ve bagaj içinde gizlenmiş olan yanıcı, patlayıcı ve kesici cisimlerin görüntülü veya sesli olarak tespit edilmesidir. Bu sayede oluşması muhtemel bir tehlikenin önünede geçilmiş olmaktadır. Yinede alan güvenliği için x ray cihazları dışında yardımcı güvenlik tedbirleride alınabilir. Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; Kapı tipi metal dedektörler x ray cihazlarının yanında en sık tercih edilen güvenlik cihazıdır. Yine El dedektörleri de yoğun olarak tercih edilmektedir. Bunlar dışında ise Kamera sistemleri bildiğiniz ve en çok tercih edilen alan gözetleme cihazlarıdır. Tüm bu cihazları takım olarak firmamız sizlere en ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktadır.

X Ray Satış ve Kiralama Opsiyonu

Ülkemizde neredeyse her şehirde bir veya bir çok yerde kullanılan cihazlarımızı sizlerde dilediğiniz zaman merkez binamızda yerinde inceleyebilirisiniz. Yada isteyen tüm güvenlik sistemi arayışında olanlara fuar davetiyesi gönderiyor ve cihazlarımızı çalışır hali ile birebir özelliklerini yakından görmelerini sağlıyoruz. Tüm cihazlarımıda Türkiye genelinde satış yaptığımız gibi isteyenler için kısa veya uzun vadeli kiralama opsiyonu da sunmaktayız.

Üstün Güvenlik Cihazları için Bize Ulaşın

Firmamız İstanbul merkez ofisine dilediğiniz zaman ulaşabilir ve cihazlarımız hakkında teknik bilgi ve size özel teklif formu talebinde bulunabilirsiniz. Şirket danışman personellerimize cihazları kullanmayı düşündüğünüz projeniz hakkında bilgi vermeniz durumunda en uygun cihaz modelleri sizlere önerilecektir. X ray cihazları ve Kapı dedektörleri için 5 farklı ebat ve özellikte ürün serileri bulunmaktadır.