Şişli X-Ray cihazları

Guard Spirit Şişli X-Ray cihazları Türkiye tek distribütörü olan Boyut Güvenlik teknolojileri üstün hizmet anlayışı, ülke geneline yayılmış servis, montaj ve teknik destek ağı ile sektörün lider firmasıdır. Şişli X Ray Cihazları taleplerini yoğun şekilde alan firmamız stoklarında bulunan X-Ray Cihazları ile hemen teslim olanağına sahip tek firmadır.

X-ray cihazlarımız ISO,CE belgelerine sahip olup, üstün performanslı 10 yıl yedek parça ve servis garantili olan ürünlerimizle Lider öncü markayız.

Adana x-ray
Şişli x-ray cihazları
Adana x-ray cihazlari
Şişli X Ray cihazları

Guard Spirit Şişli X Ray Cihazları, Kapı Metal dedektörü, El dedektörü ve Araç altı arama sistemlerinde üretim yapabilen Dünyanın en büyük tesislerinden biridir. Dünyada bu alanda güvenlik sistemleri ürünlerini tek marka ve tesis altında üreten yegane markadır. Türkiye’de tek distribütörü Boyut Güvenlik olarak yoğun bir şekilde Türkiye’de talebi olan Guard Spirit ürünlerini her noktaya en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Guard Spirit Şişli X Ray cihazları ve diğer tüm güvenlik sistemleri ürünlerinde uluslararası üretim ve kalite yetki belgesine sahiptir. Tüm Guard Spirit X-Ray cihazları, Kapı dedektörleri ve güvenlik sistemleri cihazları ayrıca Boyut güvenlik teknolojileri güvencesi ve garantisi altındadır. X-Ray cihazları ve kapı dedektörleri 10 yıl garantili olarak boyut güvenlik teknolojileri bünyesinde satışı yapılmaktadır.

Şişli X ray cihazları siparişlerinizi iletişim bölümünden yada ürün talep formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Guard Spirit olarak bugüne kadar Havaalanları, İstanbul ticaret odası, İett garajı (beyoğlu tünel), Aydın Üniversitesi, Ramada Hotel, Dap yapı, Turkcell, Titanic Business Hotel, Emniyet genel müdürlüğü, Adalet bakanlığı, İçişleri bakanlığı, çeşitli konsolosluk binaları gibi referanslara sahiptir. Daha fazla ürün teslimi ve montajı yaptığımız referanslarımızı sayfanın üst kısmındaki bölümden görebilirsiniz.

Guard Spirit X-Ray Cihazları teknik özellerini buradan inceleyebilirsiniz. X-Ray cihazları fiyatları ve teknik özellikleri ile daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan iletişim kanalları satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

 

İlgili aramalar: Şişli X-Ray Cihazları firmaları, Şişli X-Ray Cihazları, Şişli X-Ray Cihazları firması, Şişli X-Ray Cihazları servis, Şişli x-ray fiyatları, Şişli X-ray cihazı firmaları