Şerit yönlendirme bariyer sistemleri, insan geçişinin fazla olduğu kalabalık alanlarda insanları doğru bir şekilde yönlendirmek, bilgilendirmek, sıraya sokmak ve düzen oluşturmak amacıyla kullanılır. Şerit yönlendirme bariyerleri ile müze, sergi, fuar alanı, festival alanı gibi mekanların ziyaretçi geçişini düzenleyebilir, istediğiniz dizaynda yönlendirebilir, engelleme amaçlı düzenlemelerde de kullanabilirsiniz. AVM, hastane, otel gibi trafiğin yoğunlukta olduğu yerlerde de insanların sıraya dizilmesi ve geçişlerinin yönlendirilmesi için kullanılır. Güvenlik ve düzen amaçlı kullanılan mekanizmalı şerit yönlendirme bariyerlerinin profesyonel ve modern görüntüsü de göze çarpar. Estetik ve modern görüntüsü ile ön planda olan yönlendirme bariyerleri birçok ihtiyacı karşılayacak kapasitededir. Farklı boyut ve renk seçeneklerine sahiptir.

Ürünlerimiz 2 veya 4 yönlü şerit girişine sahiptir. Kapanma esnasında yavaşlayan özel fren sistemi vardır. Paslanmaz çelik borular olup farklı renk ve ölçülerde bantlara sahiptir.

Şerit Yönlendirme Bariyer Çeşitleri

  • Boyalı Şerit Yönlendirme Bariyeri
  • Çift Bantlı Krom Şerit Yönlendirme Bariyeri
  • Duvar Monte Aparatı
  • Frenli Sistem Boyalı Şerit Yönlendirme Bariyeri
  • Frenli Sistem Krom Şerit Yönlendirme Bariyeri
  • Şerit Yönlendirme Bariyeri

Şerit Bariyer Yönlendirme Fiyatları

Türkiye’nin tüm illerinde satışını gerçekleştirdiğimiz ve yoğun talep alan şerit yönlendirme bariyerlerine hemen teslim olanağı ile sizde sahip olabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz tüm şerit yönlendirme bariyerler çeşitleri stoklarımızda mevcut olup kargo ile aynı gün siparişleriniz gönderilmektedir. Firmamızı arayarak kullanmak istediğiniz şerit bariyer detaylarını teknik ekibimizle paylaşmanız durumunda aynı gün içerisinde sizin için en uygun Şerit Yönlendirme Bariyerini seçip fiyat listesi ve ya fiyat teklifini alabilirsiniz. Şerit bariyer fiyatları için hemen arayın.

Şerit Bariyer Yönlendirme Kiralama

Firmamız tarafında verilen Şerit Yönlendirme Bariyeri kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şerit Yönlendirme Bariyer kiralama hizmetimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçerek sizin için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

https://eski.guardspirit.com/kategori/bariyer-sistemleri/serit-yonlendirme-bariyerleri/