Güvenlik için tedbirler günümüz koşullarında her alanda ihtiyaç haline gelmiştir. Alacağınız tedbirler ufak veya büyük hangi boyutta olursa olsun kapı dedektörleri bu tedbirlerin kaçınılmaz bir parçasıdır. Boyut güvenlik teknolojileri olarak güvenlik tedbirlerinize çözüm sağlayacak satın almaksızın kapı dedektörü kiralama hizmetini bulunmaktadır.

Konserler, açılışlar, organizasyonlar ve çeşitli güvenlikle ilgili ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kapı dedektörü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kapı dedektörü kiralamada adet sınırı var mıdır?

Kapı dedektörleri kiralama da her hangi bir adet sınırımız bulunmamaktadır. Dilerseniz 1 adet kapı dedektörü kiralayabileceğiniz gibi dilerseniz 100 adet kapı dedektörü de kiralayabilirsiniz.

Kapı dedektörü kiralamada montaj ve kurulum size mi aittir?

Evet. Tüm gerekli tertibat, montaj işlemleri firmamıza aittir.

Kapı dedektörü kiralama süresi ne kadardır?

Kiralama süreleri projenize göre değerlendirilmektedir.

Kapı dedektörü kiralama fiyatları ne kadardır?

Kapı dedektörü kiralama fiyatları projenize, adet sayısına ve kiralama süresine göre değişmektedir. Fiyatlar ilgili lütfen iletişime geçiniz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Bakanlar ve Milletvekillerimizin katılımı ile açılışı yapılan Osmangazi Köprüsünde güvenlik için Kapı Dedektörleri firmamız tarafından sağlanmıştır..
Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleşen Eyüp Belediyesi 13 toplu esen açılışında güvenlik sistemleri Kapı Dedektörleri sektörün lider firması Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır.
Ülkemizdeki Önde Gelen Otellerden olan Swis Otel X Ray cihazı, Kapı dedektörleri ve Akordiyon Bariyerlerde firmamız ürünleri tercih etmiştir.
Trpharm biyolojik üretim tesisi temel atma töreni için Kapı Dedektörü kiralama hizmetini firmamız Boyut Güvenlik Teknolojilerinden almıştır.
Konser Organizasyonlarında Kapı Dedektörü kiralama hizmeti veren firmamız sezonun ilk konserlerinden olan Küçük Çiftlik Demet Akalın Konserinde tüm Kapı Dedektörleri kiralama hizmetini sağlamıştır.
Çanakkale 101.Yıl Şehitleri Anma Töreninde Güvenlik Sistemleri olarak Kapı Dedektörleri Kiralama Hizmeti Firmamız Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır