İstanbul X-Ray Cihazları

X-Ray cihazları Guard Spirit Türkiye tek distribütörü olan Boyut Güvenlik teknolojileri üstün hizmet anlayışı ülke geneline yayılmış servis, montaj ve teknik destek ağı ile sektörün lider firmasıdır. İstanbul X-Ray Cihazları taleplerini yoğun şekilde alan firmamız stoklarında bulunan X-Ray Cihazları ile hemen teslim olanağına sahip tek firmadır.

X-ray cihazlarımız ISO,CE belgelerine sahip olup, üstün performanslı 10 yıl yedek parça ve servis garantili olan ürünlerimizle Lider öncü markayız.

istanbul için X-ray cihazları siparişlerinizi iletişim bölümünden yada ürün talep formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İstanbul X-ray cihazları için bugüne kadar havaalanları, İstanbul ticaret odası, İett garajı (beyoğlu tünel), İstanbul Aydın Üniversitesi, Ramada İstanbul, Dap yapı, Turkcell, Titanic Business Hotel, Emniyet genel müdürlüğü, Adalet bakanlığı, İçişleri bakanlığı gibi referanslara sahiptir. Daha fazla ürün teslimi ve montajı yaptığımız referanslarımızı sayfanın üst kısmındaki bölümden görebilirsiniz.