Ereğli X Ray cihazı

X-ray cihazlarında Dünya markası olan Guard Spirit Cihazlarının Türkiye’deki tek distribütörü olan firmamız Boyut güvenlik teknolojileri, ülke genelinde tüm noktalarda X Ray cihazlarının satışı, montajı ve bakım olanaklarını sağlamaktadır . Ereğli X Ray Cihazı taleplerini yoğun şekilde alan firmamız, stoklarında bulunan X Ray Cihazı ile hemen teslim olanağına sahip tek firmadır.

X-ray cihazlarımız ISO,CE belgelerine sahip olup, üstün performanslı 10 yıl yedek parça garantilidir. Üstün kaliteli ve uzun ömürlü cihazlarımız Boyut güvenlik teknolojileri güvencesi altındadır.

Adana x-ray
Ereğli x ray cihazları
Adana x-ray cihazlari
Ereğli x-ray cihazları

Guard Spirit Ereğli X Ray Cihazı, Kapı Metal dedektörü, El dedektörü ve Araç altı arama sistemlerinde üretim yapabilen Dünyanın en büyük tesislerinden biridir. Dünyada bu alanda güvenlik sistemleri ürünlerini tek marka ve tesis altında üreten yegane markadır. Türkiye’de tek distribütörü Boyut Güvenlik olarak yoğun bir şekilde Türkiye’de talebi olan Guard Spirit ürünlerini her noktaya en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Guard Spirit Ereğli X Ray cihazı ve diğer güvenlik sistemleri tüm ürünler uluslararası üretim ve kalite yetki belgesine sahip ürünlerdir. Tüm Guard Spirit X Ray cihazı, Kapı dedektörleri ve güvenlik sistemleri cihazları ayrıca Boyut güvenlik teknolojileri güvencesi ve garantisi altındadır.

Ereğli X ray cihazı siparişlerinizi iletişim bölümünden yada ürün talep formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Ereğli X ray cihazları firmaları olarak bugüne kadar Havaalanları, İstanbul ticaret odası, İett garajı (beyoğlu tünel), Aydın Üniversitesi, Ramada Hotel, Dap yapı, Turkcell, Titanic Business Hotel, Emniyet genel müdürlüğü, Adalet bakanlığı, İçişleri bakanlığı gibi referanslara sahiptir. Daha fazla ürün teslimi ve montajı yaptığımız referanslarımızı sayfanın üst kısmındaki bölümden görebilirsiniz.

Guard Spirit X-Ray Cihazları teknik özellerini buradan inceleyebilirsiniz. X-Ray cihazı fiyatları ve teknik özellikleri ile daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan iletişim kanalları satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

[products_slider picture_size=”fixed” cat_slug=”x-ray-modelleri” number_posts=”3″ carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”no” columns=”3″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_price=”yes” show_buttons=”yes” class=”” id=””]

İlgili aramalar:  Ereğli X Ray Cihazı, Ereğli X Ray Cihazları firmaları, Ereğli XRay Cihazları, Ereğli XRay Cihazları firması, Ereğli X Ray Cihazları servis, Ereğli XRay Cihazları fiyatları, Ereğli X-Ray, Ereğli X-Ray şirketleri, Ereğli X-Ray Cihazları kurulumu, Ereğli xray cihazları, Ereğli x-ray firmaları, Ereğli xray firmaları