Estetik görünümü ve alandan kazanma avantajı ile talep gören Akordiyon Bariyer Sistemleri kolay taşınabilirlik ve açılır kapanır özelliği ile tercih sebebidir. Katlanabilir akordiyon bariyerler birçok alanda günlük hayatımızı kolaylaştırmaktadır, taşınması da çok rahattır. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde; giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak, gidiş-geliş yollarını ayırmak, güvenli bir çalışma alanı oluşturmak gibi birçok alanda kullanılabilirler. Sabit veya hareketli kullanım olanağı sağlayan Akordiyon bariyerler devrilmeye karşı da dayanıklıdır. İç ve dış ortamlarda tüm hava koşullarında kullanıma uygundur. Akordiyon bariyer sistemleri, gece görüşüne uygun reflektörlüdür. Akordiyon bariyerlerin sağ ve sol ayaklarına ihtiyaca göre su veya kum da doldurulabilir. Birbirine eklenebilen kilitli modüller sayesinde istediğiniz uzunluğa sahip olabilirsiniz.  Açık halindeki boyu 2 metre olan Akordiyon bariyer sistemleri standart ölçülerin dışında kullanmak istediğiniz alana göre ek modül ilave edilerek ölçülendirilebilir kullanıştadır.

Akordiyon bariyerlerin kullanım alanları; adliyeler, konser alanları, miting alanları, karakollar, otopark giriş çıkışları, çeşitli organizasyonlar, olay yeri geçişi engelleme bölgeleri, yoğun kalabalıkların belirli noktalara yönlendirilmesi olarak başlıca sıralanabilir.

Akordiyon Bariyer Fiyatları

201 kalite paslanmaz çelik malzemeden oluşan Akordiyon bariyer sistemlerimiz 1,2 metre yüksekliğinde, 2 metre uzunluğunda 540 mm genişliğinde olup çalışma şekli manueldir. Akordiyon bariyer sistemleri standart ölçülerin dışında kullanmak istediğiniz alana göre ek modül ilave edilerek ölçülendirilebilir.

Boyut Güvenlik Teknolojileri güvencesinde satılan Akordiyon Bariyer fiyatları kullanılacak alan ve ölçüye göre değişmektedir. Firmamızı arayarak Kullanmak istediğiniz alan detaylarını teknik ekibimizle paylaşmanız durumunda aynı gün içerisinde sizin için en uygun Akordiyon bariyeri seçip fiyat listesi ve ya fiyat teklifini alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için form doldurabilir ya da bize projenizi mail ile ulaştırabilirsiniz. Türkiye Distribütörü olan firmamız en uygun fiyatlarla Akordiyon Bariyer için fiyat teklifi vermektedir. Boyut Güvenlik Teknolojileri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Akordiyon Bariyer Kiralama 

Akordiyon Bariyer için yer sorunu yaşıyorsanız firmamız tarafında verilen Akordiyon bariyer kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece yer sorununa da çözüm üretmiş olursunuz.  Akordiyon Bariyer kiralama hizmetimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçerek sizin için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Fiyatlarımız kullanılacak ölçüye göre değişmektedir. Firmamız tarafından bugüne kadar birçok noktaya uygulanmış olan Akordiyon bariyeri sistemleri için referanslar bölümünden firmaları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.