Han ilçesinden pratik ve kullanışlı akordiyon bariyer kiralamak yada satın almak için ülkemizin güvenlik sistemleri uzmanı Guard Spirit ile sizde çalışın kazançlı çıkın. Akordiyon Bariyer Han için her sektörde firma ve projeniz için akordiyon bariyer çözümleri sağlıyoruz.

Han Akordiyon Bariyer Neden Tercih Etmektedir

Güvenlik Sistemlerinin bir parçası olan Akordiyon bariyer kullanımı günden güne artmaktadır. Dayanıklı, kullanım kolaylığı, göze hoş gelen tasarımı, açılabilir ve kapanabilir özelliği ile bir çok sektörde ve alanda kullanımı uygundur. Han Akordiyon bariyer talepleriniz için sektörün önde gelen firması Boyut Güvenlik teknolojileri tüm Türkiye geneline akordiyon bariyer teslimatını yapmaktadır.

Distribütör ve ithalatçı firma olma özelliği ile kaliteli ve en uygun fiyatlarla sahip olacağınız Akordiyon bariyer sistemleri için firmamızdan teklif almayı unutmayınız! Akordiyon bariyer sistemlerinde bünyesinde stokla çalışan ender firmalardan biri olan Boyut Güvenlik Guard Spirit markası olarak hemen teslim avantajları sunmaktayız.

İstanbul akordiyon bariyer
Han Akordiyon Bariyer

Han Akordiyon bariyer sistemleri satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Konser, Toplantı, otopark girişleri, fabrika girişleri, Organizasyonlar için şık görünümlü, açılır kapanır ve tekerlekli modellerle gayet verimli katkı sağlayan bariyer sistemleri alanın boyutuna göre mekanizmaları birbirine kenetlenip uzatılabilmektedir.

Akordiyon bariyer sistemlerini satın alabileceğiniz aynı zamanda Akordiyon bariyer kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz

Han Akordiyon Bariyerleri Teknik Özellikleri

  • Malzeme: 201 kalite paslanmaz çelik
  • Yükseklik: 1,2 metre
  • Uzunluk: 2 metre
  • Genişlik: 540 mm
  • Yardımcı Malzeme: 23 × 36 × 0.5 (mm)
  • Çalışma Şekli: Manuel

Nakliye, montaj ve kurulumu tamamen firmamıza ait olan cihazları Türkiye’nin tüm noktalarından sipariş verebilirsiniz.

Bariyer sistemlerimiz ve diğer modeller için lütfen iletişim bölümünden uzmanlarımızla görüşünüz. Size özel fiyat tekliflerimiz için dilerseniz bize projenizle ilgili mail gönderebilirsiniz.

İlgili aramalar : akordiyon bariyer han, han akordiyon bariyeri firmaları, han akordiyon bariyeri kiralama, han akordiyon bariyer sistemleri, han akordiyon bariyer kiralama, han akordiyon bariyer