X-Ray Kiralama

Güvenlik Sistemlerinde üstün marka, kalite belgeli Guard Spirit X-Ray cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre x-ray kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

X-Ray Cihazı Kiralama Alanları Nerelerdir ?

Boyut Güvenlik Teknolojileri ile Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşları, özel işletmeler, şirketler, belediyeler, üniversiteler, havaalanları gibi bir çok mecrada Guard Spirit X-Ray cihazları kullanılmaktadır. X-Ray kiralama için genellikle proje bazlı kiralamalar yapılmaktadır. Fuarlar, Konserler, Festivaller, Toplantılar, Spor etkinlikleri vb. gibi toplu katılımın olduğu durumlarda x-ray kiralama ihtiyacı devreye girebilmektedir.

X-Ray Cihazı Kiralama Süresi Ne Kadardır?

Guard Spirit X-Ray cihazı kiralama süresi için belirli bir kısıtlama söz konusu değildir. Projenize en uygun takvimlerde bizden x-ray kiralama hizmeti alabilirsiniz.

X-Ray kiralama fiyatları ne kadardır?

X-ray kiralama fiyatları için buradan net bir fiyat belirtilememektedir. İletişim bölümünden bize projeniz hakkında paylaşımda bulunmanız durumunda size en uygun x ray kiralama fiyatlarını çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleşen Eyüp Belediyesi 13 toplu esen açılışında güvenlik sistemleri X-ray cihazları sektörün lider firması Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır.
Ülkemizdeki Önde Gelen Otellerden olan Swis Otel X Ray cihazı, Kapı dedektörleri ve Akordiyon Bariyerlerde firmamız ürünleri tercih etmiştir.
Trpharm biyolojik üretim tesisi temel atma töreni için X Ray cihazları kiralama hizmetini firmamız Boyut Güvenlik Teknolojilerinden almıştır.
Çanakkale 101.Yıl Şehitleri Anma Töreninde Güvenlik Sistemleri olarak X-ray Cihazı Kiralama Hizmeti Firmamız Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır