X-RAY CİHAZLARI

Türkiye tek Distribütörü olduğumuz Guard Spirit Cihazlarının tüm modelleri  farklı ebat seçenekleriyle, organik inorganik madde ayrımı yapabilen, klavye ve mouse ile uzaktan kontrol edilebilen 19″ LCD monitörlü X-ray cihazları olarak ön plana çıkmaktadır.

X-Ray cihazları

X-Ray cihazları

Boyut Güvenlik Teknolojileri güvencesi ve distribütörlüğü ile tüm Türkiye’de satışta bulunan X ray cihazları yoğun talep almaya devam ediyor. Bir çok alanda ve kurumda kullanılan x ray cihazlarımız satın alma, kiralama, bakım ve montaj hizmetleri ile güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

XJ serisi Guard Spirit X-Ray cihazları projenize en uygun ebat ve fiyatlandırma için satış temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz. Kurulum, montaj ve 10 yıl garantili şekilde satışları yapılan X Ray cihazları kalite belgelerine sahip üstün performansa sahip cihazlardır.

X Ray Cİhazı

X Ray Cihazı

Guard Spirit marka cihazlarımız şuan da Türkiye’de bir çok kamu kurum ve kuruluşunda, kaymakamlık binalarında, belediye binalarında, cezaevi kapılarında, özel şirket binalarında, üniversite girişlerinde, konsolosluk binalarında hali hazırda kullanılmaktadır. Kullanılan diğer firma bilgileri için sitemizdeki referanslar bölümünde listelenme yapılmaktadır.

Aşağıda Markamız Guard Spirit’e ait x-ray cihazı modelleri listelenmiştir. 5 adet farklı özelliklerde x-ray modelimiz bulunmaktadır. Modellerin teknik özelikleri için ürüne özellikleri butonuna tıklamanız yeterlidir. Sizin  projenize en uygun x-ray cihaz modellerini önerebilmemiz için satış ve teknik ekibimizle görüşmeniz yada projenizi bize göndermeniz yeterli olacaktır.

X-ray Cihaz Serileri

X-Ray Cihazları

X-Ray Cihazları Guard Spirit