Boyut Güvenlik Teknolojileri olarak X ray cihazları servisi ve bakım hizmetleri için Türkiye genelinde yaygın olan bayi ağımız ile hizmet vermekteyiz.

X Ray Teknik Servisi

Teknik ekibimiz, üründe oluşabilecek teknik problemleri gidermek için en hızlı servis ağını kullanarak kısa sürede problemi gidermektedir. Garanti dahilinde bulunan ürünlerimizin servisinde ücret alınmaz. Garantisi bitmiş x ray cihazların servisinde ise en uygun fiyat politikası ile son kullanıcıları memnun bırakacak fiyatlarla problem giderilmektedir.

Ayrıca X-Ray cihazları servis olanakları tek bir marka, model ile sınırlı olmayıp tüm modellerde servis, yedek parça ve bakım hizmeti verilmektedir. Uzman teknik ekibimiz bu konuda beklentilerinize cevap vermektedir.

Adana x ray

Yerinde Servis İmkanı:

Xray cihazlarında oluşabilecek arızalarda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda teknik ekibimiz ürünün bulunduğu adrese giderek sorunu hızlı bir şekilde gidermektedir. Mümkün olduğunca x ray cihazın arızasını hızlıca giderip çalışır hale getirip müşteriye teslim edilmektedir. Garantisi devam eden ürünlerde ücret talep edilmez.

X-ray cihazlarında tüm dünyada olduğu gibi bizde de 3 ay aynı arıza garantisi verilmektedir.

X ray Bakımı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belli aralıklarla x ray cihazının bakımları yapılmaktadır. Bu periyodik bakımların yapılmasının temel amacı ürünün performansından tam faydalanmak ve ileride çıkabilecek büyük arızaların önüne çekmektir.

 

 

 

 
Be sure to follow us and play for homework online your chance to win.