Boyut Güvenlik Teknolojileri olarak X ray cihazları servisi ve bakım hizmetleri için Türkiye genelinde yaygın olan bayi ağımız ile hizmet vermekteyiz.

X Ray Teknik Servisi

Teknik ekibimiz, üründe oluşabilecek teknik problemleri gidermek için en hızlı servis ağını kullanarak kısa sürede problemi gidermektedir. Garanti dahilinde bulunan ürünlerimizin servisinde ücret alınmaz. Garantisi bitmiş x ray cihazların servisinde ise en uygun fiyat politikası ile son kullanıcıları memnun bırakacak fiyatlarla problem giderilmektedir.

Ayrıca X-Ray cihazları servis olanakları tek bir marka, model ile sınırlı olmayıp tüm modellerde servis, yedek parça ve bakım hizmeti verilmektedir. Uzman teknik ekibimiz bu konuda beklentilerinize cevap vermektedir.

Adana x ray

Yerinde Servis İmkanı:

Xray cihazlarında oluşabilecek arızalarda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda teknik ekibimiz ürünün bulunduğu adrese giderek sorunu hızlı bir şekilde gidermektedir. Mümkün olduğunca x ray cihazın arızasını hızlıca giderip çalışır hale getirip müşteriye teslim edilmektedir. Garantisi devam eden ürünlerde ücret talep edilmez.

X-ray cihazlarında tüm dünyada olduğu gibi bizde de 3 ay aynı arıza garantisi verilmektedir.

X ray Bakımı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belli aralıklarla x ray cihazının bakımları yapılmaktadır. Bu periyodik bakımların yapılmasının temel amacı ürünün performansından tam faydalanmak ve ileride çıkabilecek büyük arızaların önüne çekmektir.