X ray cihazı fiyatı konusunda Boyut Güvenlik Teknolojileri Guard Spirit X-Ray cihazların Türkiye’deki tek Distribütörüdür.  Edirne’den Kars’a tüm illerde x ray cihazı satışı, montaj ve bakım hizmeti vermektedir. Web sitemiz içeriğinde x ray cihazı fiyatı ile ilgili paylaşım bulunmamaktadır. Bunun nedeni proje bazlı fiyatlandırma, adet-miktar alımları ve modele göre x ray cihazı fiyat değişikliği gösterebilmektedir.

En uygun X-Ray Fiyatı

Boyut Güvenlik Teknolojileri Guard Spirit Marka X-Ray Cihazlarında Türkiye’nin tek distribütörü olması nedeniyle proje bazlı çok uygun fiyatlarla X-Ray cihazlarına sahip olabilirsiniz.

X ray cihazı ürün talep formu

X-Ray cihazları için web sitemizde iletişim bölümündeki formu kullanabilir yada dilerseniz bize mail yolu ile talep formunuzu iletebilirsiniz. X-ray cihazı fiyatları için aynı gün talep formunuza cevap verilmektedir.

X ray cihazı referanslarımız

Guard Spirit Marka X-Ray cihazlarımız Türkiye’de şuan da yüzlerce kamu kurum ve kuruluşu, özel şirketler, havaalanları, üniversite kampüsleri, AVM ler, şirket genel müdürlükleri, spor salonları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Firmamızdan x ray cihazlarını kullanan kurum ve kuruluşlar web sitemiz referanslar bölümünde listelenmiştir.