KAPI DEDEKTÖRLERİ

Kapı dedektörleri, bina giriş çıkışlarında güvenlik için en çok gerekli olan kontrol cihazı olarak kullanılması bir çok teknik gereklilik sahibi olmalarını şart koşuyor. Kapı tipi metal dedektör, çoklu tarama bölgesi, LED ekran, İnsan figürü üzerinde metal objenin yerini gösterebilme, Türkçe menü, LCD grafik ekran, Uzaktan kumandalı, Işıklı yan paneller gibi özellikler bir kapı dedektörü için bulunması gereken özelliklerdir.

Kapı dedektörleri

Kapı dedektörleri

Dedektörler  güvenliğe ihtiyaç duyulan bir çok alanlar kullanılmaktadır. Bunlardan bir kaç örnek vermek gerekirse; Havaalanları, Kamu kurum ve kuruluş binaları, Askeri tesisler, Emniyet müdürlükleri, karakollar, İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, Belediye binaları, Valilik ve Kaymakamlık binaları, Üniversiteler gibi sıralayabiliriz. Kapı Metal dedektörleri toplum dilinde X-ray cihazı diye bilinse de, X-ray cihazları daha çok kapalı bavul, bagaj, çanta vb. gibi ürünlerin içinde cisim arama taraması diyebiliriz.

Kapı dedektörleri yukarıda bahsettiğimiz alanlar dışında artık bir çok noktada karşımıza çıkmaktadır. Güvenlik sistemlerinin bir parçası olan bu cihazlar sayesinde bina güvenliğinize çok büyük katkı sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay olan kapı dedektörlerinin kurulum esnasında dilerseniz personelinize kullanımı kolay cihazlarımız hakkında eğitim aldırabilirsiniz. Guard Spirit Kapı Dedektörü satışı tüm Türkiye genelini kapsamaktadır. Siparişlerinizi Türkiye’nin neresinde olursanız gönderimde bulunmaktayız.

Aşağıda seri numaraları bulunan Kapı Dedektörlerinin Türkiye’deki tek distribütörü Firmamız Boyut Güvenlik Teknoljileridir. Kapı Dedektörlerini Distribütör Avantajı ile uygun fiyatlara satın alabileceğiniz gibi dileyenler Kapı dedektörü kiralama hizmetimizden de faydalanabilirler.

Kapı dedektörleri serileri